Odznaka honorowa PZK

  • Drukuj

Odznaczenia  Polskiego Związku Krótkofalowców

Złote odznaki

Osoby z naszego oddziału nr 05 które otrzymały złotą odznakę:

1. QSL Manager SP8 SP8MJ Jan Świtalski Sanok                   SK    09/Z        1997r. 
2. QSL Manager okręgu SP8 SP8ASP Aleksander Karamon  SK  71/Z        2010r.

Odznaki honorowe

Odznaki honorowe nadane członkom podkarpackiego oddziału terenowego PZK

01.SP8MJ  Jan Switalski                Sanok SK   006   1973
02.SP9DEE Włodzimierz Bek -        Gorlice   SK     059
03.SP9IQO Tadeusz Maciejewski -Gorlice             060
04.SP8IC    Zbigniew Kaszycki      Sanok SK       091   1976
05.SP8XS    Ryszard Szczurek     Jasło -            149
06.SP8VD     Marian Nawrocki       Krosno SK     152
07.SP8ASP Aleksander Karamon  Jasło -   SK        153
08.SP8YU    Edward Haduch      Brzozów  SK     195
09.SP8ALC  Bogdan Cieciura      Krosno    SK           443   1995
10.SP8ALS    Adam  Chudoba    Krosno              444   1995
11.SP8BPX    Jan Wójtowicz       Sanok              445    1995
12.SP8FHM   Zbigniew Leśniak   Krosno             446    1995
13.SP8PAB  Bieszcz.Klub Krótkof. Sanok              453    1995
14.SP8MI    Wojciech Geło -        Ustrzyki D.        647 - 2005
15.SP8AQA Jerzy Gąbka -       Ustrzyki D.            648 - 2005
16.SP8GRS  Wojciech Kawa -         Jasło             694 - 17-11-2007
17.SP8JPR Ryszard Gierlicki -        Jasło               695 - 17-11-2007
18.SP8SRS Tadeusz Zawidlak -     Sanok   SK         696 - 17-11-2007
19.SP8GYR Kazimierz Kaczmaryk -Sanok     SK      697 - 17 -11-2007
20.SP8AJC Wilhelm Wrona      Zagórz -              698 - 17-11-2007
21.SP8AQA Jerzy Gąbka         Ustrzyki D.           701 -17-11-2007
22.SP8HDP Józef Gosztyła -    Sanok                 707 - 17-11-2007
23.SP8AYS Leszek Gryc          Jasło -                778 - 31-03-2009
24.SP8BVN  Marek Kluz            Biłgoraj -            779 - 31-03-2009
25.SP8EEX Stanisław Uzar       Mielec -              780 - 31-03-2009
26.SP8ONL  Ryszard Czubara Zamosc-               781 - 31-03-2009
27.SP8OOB Janusz Wójcik       Odrzykon -         782 - 31-03-2009
28.SP8TJK  
Adam Baniak -      Uherce             783 - 31-03-2009
29.SP9ODY
Wiesiek Brągiel       Gorlice -           784 - 31-03-2009
30.SP8NFZ   Wiesiek Such         Krosno            825 - 03-09-2011
31.SP8OON  Jan      Idec            Krosno          826 - 03-09-2011
32.SP8SIK     Fredek Bider         Sanok            843 - 03-09-2011
33.SP8UZI     Janusz Kaszycki  Sanok                844 - 03-09-2011
34.SP9MRO   Witold   Onaczyszyn Zabrze         845 - 03-09-2011
35.SP8BVO     Bogusław Brzozowski  Krosno       920 - 23-05-2015          
36.SP8WJW    Piotr      Puchała    Jasło          921-  23-05-2015
37.SP8GKB  Jerzy Cetnar  Jasło       922-23-05-2015
38SP8BOZ  Marian Gawlewicz Sanok       923-23-05-2015
39.SP8IQR  Ryszard Wajda Baligród           924-23-05-2015
40.SP8NFH  Andrzej Rogaliński Lesko       925-23-05-2015
41.SP8NFX  Marek  Biały    Krosno             926-23-05-2015
42.SQ8SR   Mateusz Kopa  Łęki Dukiel.     971-21-10-2017